Posted in wesele

Fotoksiążka z wesela – czy warto?

Fotoksiążka z wesela – czy warto? Posted on luty 16, 2018Leave a comment

fotoksiążka z wesela

Nie ma lepszej pamiątki niż zdjęcia, szczególnie z najważniejszych uroczystości w życiu: takich jak ślub i wesele (klik). Jednak w dzisiejszych czasach, często pozostaje się przy cyfrowej wersji fotografii – oglądając je rzadko i ryzykując ich utraceniem (np. po awarii sprzętu). Jak temu zaradzić?

Zdjęcia weselne w formie książki

Państwo Młodzi robią sobie zdjęcia przed ceremonią, na ślubie i weselu. Bardzo często odbywa się także plenerowa sesja ślubna. Nie można także zapominać o fotografiach robionych wszystkim gościom weselnym. Aby wszystkie te zdjęcia zostały ładnie wyeksponowane, a jednocześnie nie uległy zniszczeniu, warto wydać je w formie, która właśnie to zapewni. Najlepszą opcją jest obecnie fotoksiążka. W niej zdjęcia zostaną wydane na grubym papierze, w wysokiej jakości z przepięknymi kolorami. Stanie się to naprawdę wyjątkową pamiątką, do której będzie można zaglądać dosłownie w każdej chwili. Na pewno będzie oglądana częściej niż DVD z wesela oraz sprawdzi się lepiej niż setki zdjęć zapisanych na dysku.

Fotoksiążka na wesele

Wydrukować w niej można te najlepsze, najbardziej udane zdjęcia. Całość można upiększać graficznie – dzięki przygotowanym szablonom., które są tłem do fotografii. Tło może być na przykład: białe, czarne, z eleganckimi wzorami lub kolorowe: tutaj różnorodność jest naprawdę duża i wszystko zależy od preferencji Pary Młodej. Co więcej, w fotoksiążce ze ślubu umieścić można ramki, a także opisy i dedykacje – napisane wybraną czcionką. Tego rodzaju album może być pamiątką małżeńską, ale stać się może także wspaniałym prezentem dla uczestniczących w ceremonii gości, czy dla rodziców Nowożeńców. Wysoka jakość produktów, wykonanych na sztywnych kartkach, z laminatem i wytrzymałą oprawą, daje naprawdę niesamowity efekt. Dzięki temu wszystkie zdjęcia z wesela wyglądają wspaniale, a co najważniejsze – można je przechowywać przez całe życie. Widać więc wyraźne, że fotoksiążka z wesela jest naprawdę wyjątkową opcją, pozwalającą zatrzymać wszystkie najważniejsze wspomnienia.

Dodaj komentarz